Internet Bielsko-Biała

Simant logo

Bielsko-Biała to jedno z największych miast województwa śląskiego. Posiada prawa powiatu. Położone jest u podnóża Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego. Jest to dwudzieste co do wielkości miasto w Polsce, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę mieszkańców.

Internet w Bielsku-Białej przeżywa obecnie rozkwit, coraz więcej domów i budynków podłączanych jest do światłowodów i sieci telekomunikacyjnych. W trosce o naszych klientów oferujemy dla dostęp do szybkiego i nielimitowanego Internetu bezprzewodowego na terenie miasta Bielska-Białej.

Sieć naszych nadajników wykonana jest w technologii 802.11 a/n MiMo 1×1 oraz MiMo 2×2, co pozwala nam zapewnić Internet w Bielsku-Białej o wyjątkowo wysokiej przepustowości oraz o dużej stabilności działania. Każdy z naszych BTS-ów wyposażony jest w autonomiczny system zasilania.

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość – nasze nadajniki są stale monitorowane, a wszystkie najważniejsze parametry pracy sieci są zapisywane i stale monitorowane.

Niezawodny i szybki internet

Bezpieczny i niezawodny internet to gwarancja sprawnej komunikacji w Twojej firmie. Mając tego świadomość, stworzyliśmy ofertę w pełni dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Zobacz, jak wiele możemy Ci zaoferować!

Zadzwoń
Simant logo

W trosce o naszych klientów prowadzimy specjalne kartoteki, które pozwalają ocenić stan pracy wszystkich łączy, co prowadzi do utrzymywania standardów na najwyższym możliwym poziomie.

Posiadamy szeroką ofertę, dotyczącą internetu w Bielsku-Białej. Zdajemy sobie sprawę z wymagań klientów i różnych oczekiwań z ich stron. Z tego powodu stworzyliśmy bogatą ofertę, która nastawiona jest przede wszystkim na zadowolenie naszych kontrahentów. W swojej pracy jesteśmy elastyczni – chętnie dostosujemy ofertę do Państwa wymagań.

Internet Bielsko-Biała tylko z firmą Simant – zadzwoń już teraz lub skorzystaj z formularza po prawej stronie ekranu. Twój sukces to nasze zadowolenie!