O nas

Simant logo

Firma SIMANT działa na rynku od roku 2006 roku, kiedy to wyodrębniła się z firmy Enternet (działającej na rynku od 2004 roku). Założycielem jest Szymon Balart.

Od samego początku działalności, firma nastawiona była na dostarczanie usług internetowych najwyższej jakości na terenie Bielska-Białej i okolic. W swojej ofercie posiadamy łącza dla każdego, od indywidualnych odbiorców, poprzez profesjonalistów pracujących zdalnie, aż po małe i średnie przedsiębiorstwa i jednostki administracji publicznej, które wymagają wydajnych łącz symetrycznych. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów teleinformatycznych, w których wykorzystywane są środki unijne. Zajmujemy się także kooperacją takich przedsięwzięć, wraz z szeroko pojętym monitoringiem. Wykwalifikowana kadra pracownicza, którą dysponujemy jest do Państwa dyspozycji w każdej chwili – chętnie pomagamy rozwiązywać problemy i wdrażać nowe pomysły.

Tanie i dobre łącze internetowe

Jesteśmy członkami projektu EPIX!

Sprawdź nas

Posiadamy łącza w technologii bezprzewodowej, które wykorzystujemy za pomocą sieci naszych przekaźników i urządzeń odbiorczych instalowanych u klientów. Umożliwia to dostęp do Internetu w miejscach gdzie nie ma innej infrastruktury teleinformatycznej, lub nie spełnia ona wymagań użytkownika. W naszym zasięgu znajdują się: Bielsko-Biała, Bystra, Buczkowice, Meszna, Rybarzowice, Wilkowice, Łodygowice, Kalna, Godziszka, Pietrzykowice. Jesteśmy pionierami, jeśli chodzi o Internet w Bielsku-Białej i okolicach.

Stale polepszamy jakość naszych usług i wdrażamy najnowsze technologie, wykorzystując najlepsze dostępne na rynku urządzenia. Zapewniamy serwis urządzeń oraz wsparcie techniczne użytkownikom. Zadowolenie klientów jest dla nas kluczowe, dokładamy więc wszelkich starań, aby współpraca przebiegała dla obu stron korzystnie.