Internet Słotwina

Nasza firma powstała aby sprostać stale rosnącemu zapotrzebowaniu na dostęp do internetu bezprzewodowego na terenie Gminy Słotwina.

Miejscowość ta położona jest u podnóża Skrzycznego, w powiecie bielskim. Całkowita powierzchnia wynosi 270 ha, natomiast liczba mieszkańców to 800 osób.

W trosce o zadowolenie naszych klientów, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta – dokładamy, więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi spełniały najwyższe standardy.

W swojej ofercie posiadamy dostęp do internetu radiowego na pasmach 2.4 oraz 5.0 GHz. Pozwala on na sprawne przeglądanie e-maili, pozyskiwanie informacji, transfer danych czy oglądanie transmisji. Będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw.

Internet Słotwina oferowany przez firmę Simant Szymon Balart z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Jesteśmy gwarancją najwyższej jakości usług. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!